Lista sucursale CARPATICA Asig - licenta retrasa - Asiguratori - Asigurari - Totul despre asigurari...

english   


Cauta stiri
HomePiata AsigurarilorProtectia consumatorilorDespre asigurariEvenimentePublicatiiRadiowww.xprimm.com
 ASF 
 Asiguratori 
 Brokeri 
 Date financiare 
 Organizatii 
 Va recomandam 
 Cariere 
 Job 
 PAD-PAID 
 Opinii 
 Dezbateri 


Bucuresti
6
1 EUR = 4.4985 RON
1 USD = 4.2391 RON
















RFI

Asiguratori

CARPATICA Asig - licenta retrasa

Judetul: Alba
Localitatea: (Sucursala) Alba Iulia
Adresa: Str. Traian, Nr. 2
Telefon: 025.881.45.69
Fax: 025.884.37.04
E-mail: alba@carpaticaasig.ro
 
Referinte:
Sucursala CARPATICA Asig. Alba Iulia, judetul Alba
 
Judetul: Arad
Localitatea: (Sucursala) Arad
Adresa: Bd. Iuliu Maniu, Bl. P2, Ap. 1
Telefon: 0257.232.848
Fax: 0257.232.848
E-mail: arad@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Arges
Localitatea: (Sucursala) Pitesti
Adresa: Bd. I. C. Bratianu, Bl. A8, Parter
Telefon: 0248.219.130
Fax: 0248.219.130
E-mail: pitesti@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Bacau
Localitatea: (Sucursala) Bacau
Adresa: Str. Banca Nationala, Nr. 31B
Telefon: 0234.555.420
Fax: 0234.580.566
E-mail: bacau@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Comanesti
Adresa: Str. Republicii, Nr. 14, Ap. 16
Telefon: 0234.370.081
Fax: 0234.370.081
E-mail: comanesti@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Bihor
Localitatea: (Sucursala) Oradea
Adresa: Piata Independentei, Nr. 33, Bl. A7
Telefon: 0259.413.800
Fax: 0259.434.300
E-mail: oradea@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Bistrita Nasaud
Localitatea: (Sucursala) Bistrita
Adresa: Bd. Decebal, Nr. 52, Ap. 23
Telefon: 0263.239.101
Fax: 0263.239.101
E-mail: bistrita@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Botosani
Localitatea: (Sucursala) Botosani
Adresa: Str. Calea Nationala, Nr. 73
Telefon: 0231.585.414
Fax: 023.585.414
E-mail: botosani@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Dorohoi
Adresa: Str. Spiru Haret, Nr. 1
Telefon: 0231.611.011
Fax: 0231.611.011
E-mail: dorohoi@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Braila
Localitatea: (Sucursala) Braila
Adresa: Bld. Alexandru Ioan Cuza , Nr.152 , Parter?
Telefon: 0239.626.834
Fax: 0239.626.834
E-mail: braila@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Brasov
Localitatea: (Sucursala) Brasov
Adresa: Calea Bucuresti, Nr. 16-18
Telefon: 0268.328.564
Fax: 0268.313.488
E-mail: brasov@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Brasov
Adresa: Str. Toamnei, Nr. 18, Bl. 2, Sc. A, Ap.4
Telefon: 0268.322.067
Fax: 0268.322.067
E-mail: brasov.toamnei@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Fagaras
Adresa: Bd. Unirii, Bl8, Parter
Telefon: 0268-211344
Fax: 0268-211344
E-mail: fagaras@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Sacele
Adresa: Aleea Episcop Popeea Nr.4
Telefon: 0268.276.578
Fax: 0268.276.578
E-mail: sacele@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Bucuresti
Localitatea: (Sucursala) sector 1
Adresa: Str. Zambaccian, Nr. 34, Et. 1, Ap. 6, Sector 1
Telefon: 021.231.01.65; 021.231.03.61
Fax: 021.231.01.65
E-mail: bucuresti.dorobanti@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) sector 1
Adresa: Sucursala Duca - Str. I Ghe. Duca nr. 4, et. 1, ap. 1, Sector 1
Telefon: 021.222.60.64
Fax: 021.260.27.62
E-mail: bucuresti.duca@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) sector 1
Adresa: Sucursala Zonala Brezoianu - Str. Ion Brezoianu nr. 31-33, Sector 1
Telefon: 021.312.81.94
Fax: 021.312.81.30
E-mail: buc_brezoianu@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) sector 2
Adresa: Soseaua Pantelimon, Nr. 93, bl. 403A, Sector 2
Telefon: 021.250.30.33
Fax: 021.250.30.33
E-mail: razvan.tiganus@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) sector 3
Adresa: Sucursala Zonala Unirii, Bucuresti - Bd. Unirii nr. 72, Sector 3
Telefon: 021.320.03.60; 021.320.04.50
Fax: 021.320.01.37
E-mail: bucuresti.unirii@carpaticaasig.ro
 
Referinte:
CARPATICA Asigurari, Sucursala Unirii, Bucuresti
 
Localitatea: (Sucursala) sector 4
Adresa: Sucursala Cantemir - Bd. Dimitrie Cantemir nr. 16, bl. 6, sc. B, ap. 33, parter, Sector 4
Telefon: 021.337.00.70
Fax: 021.337.00.71
E-mail: bucuresti.sector4@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Buzau
Localitatea: (Sucursala) Buzau
Adresa: Str. Mesteacanului, Nr. 2A
Telefon: 023.872.36.26
Fax: 023.872.46.64
E-mail: buzau@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Calarasi
Localitatea: (Sucursala) Calarasi
Adresa: Bd. Cuza Voda, Ansamblul 219, Parter
Telefon: 024.233.17.11
Fax: 024.233.17.11
E-mail: calarasi@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Caras Severin
Localitatea: (Agentie) Caransebes
Adresa: Str. General Mihail Trapsa, Nr. 3
Telefon: 025.551.15.90
Fax: 025.551.15.90
E-mail: caransebes@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) Resita
Adresa: Str. Sportului, Nr. 7, Sc. 1
Telefon: 025.521.53.74
Fax: 025.521.53.74
E-mail: resita@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Cluj
Localitatea: (Sucursala) Cluj Napoca
Adresa: Bd. 21 Decembrie 1989, Nr. 40, Ap. 2
Telefon: 026.459.85.00
Fax: 026.459.75.71
E-mail: cluj@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Constanta
Localitatea: (Sucursala) Constanta
Adresa: B-dul Mircea Cel Batran Nr.152Bis, Bl. Tomis Bisniss Center, Et.1, Birou 6
Telefon: 024.169.00.44
Fax: 024.167.10.07
E-mail: constanta@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Covasna
Localitatea: (Sucursala) Sf. Gheorghe
Adresa: Str. Grof Miko Imre, Nr. 3
Telefon: 026.731.88.11
Fax: 026.731.88.11
E-mail: sfantul_gheorghe@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Dambovita
Localitatea: (Sucursala) Targoviste
Adresa: Str. Revolutiei, Bl. D5, Parter
Telefon: 024.561.66.46
Fax: 024.561.66.46
E-mail: targoviste.inspector1@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Dolj
Localitatea: (Sucursala) Craiova
Adresa: Str. Imparatul Traian, Nr. 29
Telefon: 025.159.10.22
Fax: 025.159.18.99
E-mail: craiova_suc@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Galati
Localitatea: (Sucursala) Galati
Adresa: Str. Brailei, Nr. 88 A, Bl. BR5B
Telefon: 023.643.66.11
Fax: 023.632.66.40
E-mail: galati@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) Tecuci
Adresa: Str. Ion Petrovici, Nr. 4, Bl. A1, Sc. B, Ap. 13
Telefon: 023.681.98.88
Fax: 023.681.98.88
E-mail: tecuci@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Giurgiu
Localitatea: (Sucursala) Giurgiu
Adresa: Str. Garii, Nr. 41
Telefon: 024.621.33.46
Fax: 024.621.33.46
E-mail: giurgiu@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Gorj
Localitatea: (Sucursala) Targu Jiu
Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, Nr.? 72A
Telefon: 025.323.77.00
Fax: 025.323.77.00
E-mail: targu_jiu@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Harghita
Localitatea: (Agentie) Miercurea Ciuc
Adresa: Bd. Timisoarei, Nr. 10
Telefon: 026.631.10.51
Fax: 026.631.10.51
E-mail: miercurea_ciuc@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) Odorheiu Secuiesc
Adresa: Str. Bethleen Gabor, Nr. 55
Telefon: 026.621.99.33
Fax: 026.621.99.96
E-mail: odorhei@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Hunedoara
Localitatea: (Sucursala) Deva
Adresa: B-dul Iuliu Maniu, Bl. B1, Ap. 23
Telefon: 025.421.90.26
Fax: 025.421.90.26
E-mail: deva@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Ialomita
Localitatea: (Sucursala) Slobozia
Adresa: Str. Cosminului, Nr. 18, Bl. R1
Telefon: 024.323.66.41
Fax: 024.323.66.41
E-mail: slobozia@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Iasi
Localitatea: (Sucursala) Iasi
Adresa: Str. Anastasie Panu,nr. 13-19
Telefon: 023.226.26.10
Fax: 023.225.74.80
E-mail: iasi@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Maramures
Localitatea: (Sucursala) Baia Mare
Adresa: Bd. Republicii, Nr. 11/12
Telefon: 026.222.54.14
Fax: 026.221.13.17
E-mail: baiamare_secretariat@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Sighetul Marmatiei
Adresa: Str. Bogdan Voda, Nr. 5/5 B
Telefon: 026.231.17.27
Fax: 026.231.17.27
E-mail: sighetulmarmatiei.ag@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Mehedinti
Localitatea: (Sucursala) Drobeta Turnu Severin
Adresa: Bd-ul Tudor Vladimirescu nr 92 (fosta casierie Electrica)
Telefon: 025.234.13.57
Fax: 025.234.13.57
E-mail: drobeta@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Mures
Localitatea: (Agentie) Reghin
Adresa: Str. Fagarasului, Nr. 12
Telefon: 0265.514.006
Fax: 0265.514.006
E-mail: reghin@carpaticaasig.ro
 
Referinte:
Agentia CARPATICA Asig. Reghin, judetul Mures
 
Localitatea: (Sucursala) Targu Mures
Adresa: Str. Tineretului, Nr. 3
Telefon: 026.526.58.37
Fax: 026.526.58.37
E-mail: targu_mures@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Neamt
Localitatea: (Sucursala) Piatra Neamt
Adresa: Str. Mihai Eminescu, Nr. 2, Bl. D1, Sc A, Ap. 3
Telefon: 023.322.37.65
Fax: 023.322.37.65
E-mail: piatra_neamt@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Olt
Localitatea: (Agentie) Caracal
Adresa: Str. M. Eminescu, Bl. 5C, Sc. 1, Ap. 3
Telefon: 024.951.11.10
Fax: 024.951.11.10
E-mail: caracal@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) Slatina
Adresa: Str. Primaverii, Nr. 15, Bl. GA15, Sc. A, Ap. 3, Parter
Telefon: 024.943.47.02
Fax: 024.943.47.02
E-mail: slatina@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Prahova
Localitatea: (Sucursala) Ploiesti
Adresa: Str. Anul 1907, Nr. 8
Telefon: 024.454.58.85
Fax: 024.459.08.04
E-mail: ploiesti_ag@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Salaj
Localitatea: (Sucursala) Zalau
Adresa: Str. Nicolae Titulescu, Nr. 4
Telefon: 026.061.74.03
Fax: 026.061.74.03
E-mail: zalau@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Satu Mare
Localitatea: (Sucursala) Satu Mare
Adresa: Str. Gh. Sincai, Nr. 3
Telefon: 026.171.16.39
Fax: 026.171.16.39
E-mail: satu-mare.suc@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Sibiu
Localitatea: (Agentie) Medias
Adresa: Str. St. Ludwig Roth, Nr. 10
Telefon: 026.983.11.47
Fax: 026.983.11.47
E-mail: medias@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) Sibiu
Adresa: Str. Calea Dumbravii, Nr. 22
Telefon: 026.921.10.24
Fax: 026.924.31.28
E-mail: sibiu.dumbravii2@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Suceava
Localitatea: (Agentie) Campulung Moldovenesc
Adresa: Str. Gh. Doja, Nr. 4
Telefon: 023.031.20.06
Fax: 023.031.20.06
E-mail: campulung.moldovenesc@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Radauti
Adresa: Str. Stefan cel Mare, Nr. 12
Telefon: 023.056.72.00
Fax: 023.056.72.00
E-mail: radauti@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Agentie) Siret
Adresa: Str. Latcu Voda nr.22
Telefon: 023.028.01.65
Fax: 023.028.01.65
E-mail: siret@carpaticaasig.ro
 
Localitatea: (Sucursala) Suceava
Adresa: Str. Traian Vuia, Nr. 7
Telefon: 023.053.26.26
Fax: 023.052.47.44
E-mail: suceava8@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Teleorman
Localitatea: (Sucursala) Alexandria
Adresa: Str. Dun?rii, Nr. 218, Bl. Patria, Ap.48
Telefon: 024.731.24.51
Fax: 024.731.24.51
E-mail: alexandria@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Timis
Localitatea: (Sucursala) Timisoara
Adresa: Str. Intrarea Doinei, Nr. 23-25
Telefon: 025.629.32.83
Fax: 025.629.32.86
E-mail: timisoara@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Tulcea
Localitatea: (Sucursala) Tulcea
Adresa: Str. Garii, Nr. 6, Bl. G6, Ap. 2
Telefon: 024.051.31.45
Fax: 024.051.31.45
E-mail: tulcea@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Valcea
Localitatea: (Sucursala) Ramnicu Valcea
Adresa: Str. G-ral Magheru, Bl H, Et. 1
Telefon: 025.073.92.50
Fax: 025.073.92.50
E-mail: valcea@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Vaslui
Localitatea: (Sucursala) Vaslui
Adresa: Str. Traian, Nr. 245
Telefon: 023.531.52.52
Fax: 023.531.52.52
E-mail: vaslui@carpaticaasig.ro
 
Judetul: Vrancea
Localitatea: (Sucursala) Focsani
Adresa: Str. Cuza Voda, Nr. 12-14
Telefon: 023.761.59.79
Fax: 023.761.59.79
E-mail: focsani@carpaticaasig.ro
 


Compania lunii NOIEMBRIE

Asigurari generale

Castigator GROUPAMA Asigurari


Ti-ai asigurat masina?
Verifica in baza CEDAM existenta si valabilitatea asigurarii tale RCA!

Ai Inspectia Tehnica Periodica (ITP) valabila?
Verifica in baza de date RAR!

Ai o asigurare CASCO?
Informeaza-te acum despre cele mai bune oferte.


PAID

OMNIASIG

CAMPION Broker


























Copyright 2016 (c) 1asig.ro
powered by Media XPRIMM