Lista sucursale METROPOLITAN Life - Asiguratori - Asigurari - Totul despre asigurari - Piata asigurarilor...

english   


Cauta stiri
HomePiata AsigurarilorUnde Ma Asigur?Despre asigurariEvenimentePublicatiiRadiowww.pensiileprivate.ro
 Stiri 
 ASF 
 Asiguratori 
 Brokeri 
 Date financiare 
 Organizatii 
 Va recomandam 
 Cariere 
 Job 
 PAD-PAID 

Bucuresti
11
1 EUR = 4.4166 RON
1 USD = 3.4793 RON

















RFI

Asiguratori

METROPOLITAN Life

Judetul: Arad
Localitatea: (Agentie) Arad
Adresa: Bd. Decebal nr. 2-4
Telefon: 0257.214.871
E-mail: arad@aiglife.ro
 
Judetul: Arges
Localitatea: (Agentie) Pitesti
Adresa: Bd. Eroilor, nr. 8
Telefon: 0248.206.034
E-mail: pitesti@aiglife.ro
 
Judetul: Bacau
Localitatea: (Agentie) Bacau
Adresa: Str. Razboieni nr. 7
Telefon: 0234.525.236
E-mail: bacau@aiglife.ro
 
Judetul: Bihor
Localitatea: (Agentie) Oradea
Adresa: Piata Independentei nr. 36
Telefon: 0259.476.364
E-mail: oradea@aiglife.ro
 
Judetul: Brasov
Localitatea: (Agentie) Brasov
Adresa: Str. Nicolae Iorga nr. 20
Telefon: 0268.470.697
E-mail: brasov@aiglife.ro
 
Referinte:
Agentia AIG Life Brasov, judetul Brasov
 
Judetul: Bucuresti
Localitatea: (Agentie) sector 1
Adresa: Agentia Piata Romana: Bd. Lascar Catargiu nr. 3
Telefon: 021.212.87.29
E-mail: bucuresti2@aiglife.ro
 
Localitatea: (Sediu central) sector 1
Adresa: Bd. Lascar Catargiu nr 47-53
Telefon: 021.208.41.00
Fax: 021.208.41.01
E-mail: h.o@aiglife.ro
Lider: Director General: Theodor ALEXANDRESCU
 
Localitatea: (Agentie) sector 1
Adresa: Bd. Nicolae Titulescu nr. 56
Telefon: 021.222.22.45
E-mail: bucuresti1@aiglife.ro; bucuresti4@aiglife.ro
 
Referinte:
AIG Life, Agentia 116, Bucuresti
 
Localitatea: (Agentie) sector 1
Adresa: Bd. Unirii nr. 3-5
Telefon: 021.335.76.08
Fax: 021.335.76.08
E-mail: bucuresti3@aiglife.ro
 
Judetul: Cluj
Localitatea: (Agentie) Cluj Napoca
Adresa: Str. Cuza Voda nr. 1 mezanin
Telefon: 0264.430.854
E-mail: cluj@aiglife.ro
 
Judetul: Constanta
Localitatea: (Agentie) Constanta
Adresa: Bd. Mamaia nr. 27, Cladirea Barwill, et. 2
Telefon: 0241.514.477
E-mail: constanta@aiglife.ro
 
Judetul: Dolj
Localitatea: (Agentie) Craiova
Adresa: Str. Felix Aderca nr.3
Telefon: 0251.410.204
E-mail: craiova@aiglife.ro
 
Referinte:
Agentia AIG Life Craiova, judetul Dolj
 
Judetul: Galati
Localitatea: (Agentie) Galati
Adresa: Str. Brailei nr. 7-9, Cladirea Vox Center, et. 4
Telefon: 0236.495.600
E-mail: galati@aiglife.ro
 
Judetul: Iasi
Localitatea: (Agentie) Iasi
Adresa: Str. Sf. Lazar nr. 27
Telefon: 0232.235.976
E-mail: iasi@aiglife.ro
 
Judetul: Maramures
Localitatea: (Agentie) Baia Mare
Adresa: Bd. Decebal nr. 8
Telefon: 0262.219.346
E-mail: baia.mare@aiglife.ro
 
Judetul: Prahova
Localitatea: (Agentie) Ploiesti
Adresa: Str. Mihai Eminescu, nr. 7
Telefon: 0244.597.102
E-mail: ploiesti@aiglife.ro
 
Judetul: Timis
Localitatea: (Agentie) Timisoara
Adresa: Str. Ciprian Porumbescu nr. 5A
Telefon: 0256.495.505
E-mail: timisoara@aiglife.ro
 
Judetul: Vrancea
Localitatea: (Agentie) Focsani
Adresa: Str. Penes Curcanu nr. 4
Telefon: 0237.236.624
Fax: 0237.231.476
E-mail: focsani@aiglife.ro
 


Compania lunii SEPTEMBRIE

Asigurari generale

Castigator ASIROM VIG


Ti-ai asigurat masina?
Verifica in baza CEDAM existenta si valabilitatea asigurarii tale RCA!

Ai Inspectia Tehnica Periodica (ITP) valabila?
Verifica in baza de date RAR!

Ai o asigurare CASCO?
Informeaza-te acum despre cele mai bune oferte.


PAID

CASCO IEFTIN

ASIROM
OMNIASIG
METROPOLITAN LIFE
EUROTAXGLASSs
CAMPION Broker






















Copyright 2014 (c) 1asig.ro
powered by Media XPRIMM